חגיגה משפחתית

מהלך חיינו יש לנו הרבה הזדמנויות לחגוג עם חברים ומשפחה: ימי הולדת, בר מצווה/ בת מצווה, מסיבות גיוס, מסיבות שחרור, אירוסין, חתונה, ימי נישואין, מסיבה לקבלת התואר, קידום בעבודה או סתם אירוע חברתי....

לפעמים מדובר באירוע נרחב ורב משתתפים, בחגיגה מושקעת בגן אירועים, ולפעמים מדובר באירוע מצומצם יותר בבית או בגינה הפרטית, לפעמים אתם יצירתיים ובוחרים לחגוג את החגיגה הפרטית שלכם על ראש ההר, ביער או על שפת הים. ואז מתחילים לשבור את הראש איך להתמודד עם נושא הכיבוד.

אין ספק שהאוכל בתרבות הישראלית הוא חלק מרכזי בכל חגיגה, בסופו של דבר אנחנו מורגלים לחגוג סביב השולחן. אתם יכולים להשקיע המון בתכנים, במקום ובאווירה אבל אם האוכל יאכזב – הטעם הוא מר.

"מעבר לאוכל" היא הפתרון המושלם בשבילכם. האוכל משובח, ההגשה ייצוגית ומרשימה, הארגון למופת, השירות אדיב וחייכני. הניסיון הרב שלנו באירועים מכל סוג מאפשר לכם להגיע לאירוע של עצמכם כאורחים וליהנות מכל רגע בלי להיות מוטרדים, לא מתורים מתמשכים, לא מכמויות בלתי מספקות, ואפילו לא מהניקיון.

אנחנו דואגים לכל מא’ ועד ת’. אנחנו יודעים להתארגן גם בתנאי שטח יוצאי דופן ולהשתלב גם בסביבה המפוארת ביותר. לכל מקום אליו תזמינו אותנו תקבלו את מיטב השירות, הארגון, הדייקנות והמצוינות שחרטנו על דגלנו. ומעל לכל עומדת כמובן איכות האוכל, חומרי הגלם הטריות וההשקעה בכל מנה ומנה.

העובדה שמדובר בדוכני מזון מאפשרת לכם לחשוב על האירוע שלכם באופן מודולארי. אנחנו נגיע לבת מצווה עם דוכן גלידה וקרפ שישמחו את הילדים והמבוגרים, ובאותה מידה בדיוק נארח גם 250 איש באירוע יוקרתי בתפריט מגוון ועשיר על פי בחירתכם וטעמכם.

אנחנו נחשוב יחד אתכם על הפתרונות היצירתיים ביותר לאירוע שלכם, על המיקום, ההגשה ושילוב הדוכנים באופן שהאוכל יהיה עצמו סוג של הפנינג משמח בחגיגה המשפחתית שלכם.

גם אם לא מצאתם את מבוקשכם בתפריט העשיר והמגוון שלנו, ספרו לנו על כך ונמצא פתרון יחד.

"מעבר לאוכל" – פתרונות יצירתיים לאירוח איכותי, זו הסיסמא שלנו ואנחנו עומדים מאחורי כל מילה. אנחנו מתחייבים על כך שתיהנו. ואכן רבים שכבר התנסו חוזרים אלינו שוב ושוב . "מעבר לאוכל" תשאיר אצלכם טעם של עוד... וזאת הבטחה.

Seasoning Salad
8d06cdd1-a507-4200-b912-9e3b0f27f716.jpg