חברות וארגונים

אם את או אתה מנהלים מחלקת משאבי אנוש, מנכ"ל, אחראי רווחה בארגון או וועד עובדים, אתם מתמודדים מידי יום עם ארגון אירועים מאירועים שונים. כנס, תערוכה, אירוע של קידום מכירות, ימי כיף לעובדים, כניסה לתפקיד או פרישה של דמויות מפתח בארגון שלכם ומה לא.

יש לכם לא מעט על הראש בארגון אירועים מסוג זה, נושא האוכל הוא רק אחד מהם. והוא בהחלט המפתח פעמים רבות להצלחה או כשלון של אירוע עסקי.

אנחנו ב"מעבר לאוכל" מנוסים באירועים מסוג זה. אנחנו מודעים לסביבה העסקית ולדרישותיה הייחודיות. אנחנו יודעים עד כמה חשובה לכם הייצוגיות השירות והאחריות המלאה על כל פרט ופרט. אם אתם קפדנים, שואפים למצוינות, לשירות ולאיכות, וכל זאת במחיר הוגן – אנחנו התשובה אותה חיפשתם.

דוכני המזון של מעבר לאוכל ייתנו לכם מענה מושלם לכל סדר גודל של אירוע, ובכל מקום.
תוכלו להזמין אותנו גם בהתראה קצרה, לאירוע שנולד ברגע האחרון.

אנחנו מתמחים בארוחות בשטח, בימי כיף ו ODT. נגיע לכל מקום ובכל שעה תוכלו ליהנות מהמזון המשובח שיוגש לכם באופן ייצוגי עם חיוך ובאופן שיהווה חלק אינטגרלי מהפעילות המתוכננת.

העובדה שמדובר בדוכני מזון מאפשרת לכם לבנות תפריט מגוון, באופן מודולארי ובהתאם לתקציב העומד לרשותכם.
מפיקי אירועים נהנים לעבוד איתנו, בשל הגמישות המחשבתית מחוץ לקופסא, והיצירתיות שאנחנו מגלים, גם בתחום הקולינרי וגם בתחום הארגוני.

הציצו בתפריט העשיר שאנחנו מציעים ותמצאו בדיוק את מה שמתאים לארגון שלכם ולאירוע אותו אתם מתכננים.

* נקודה חשובה ביותר – ברשותנו תעודת כשרות. היות ומדובר בדוכני מזון, שכל אחד מהם הוא מיני מטבח בפני עצמו אנו אוחזים בתעודת כשרות גם לאירועים עם תפריט חלבי וגם לאירועים עם תפריט בשרי (מבלי לערבב ביניהם כמובן).

WhatsApp Image 2018-09-26 at 15.40.19.jp
0b8d3b9e-f3df-4a43-8ad3-0a121791aeae.jpg